logo

INTERBEAUTY PRAGUE

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu

9. - 10. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Interbeauty Prague Archiv aktualit Přesunutí WMW 2017 na podzim 2018!


 

Aktualita

Přesunutí WMW 2017 na podzim 2018!

18. 08. 2017
 
 

Soutěže World Make-up Wars se uskuteční až na podzimní části veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2018 na Výstavišti Praha - Holešovice.

Tématem příštího ročníku zůstává ILUZE.

TÉMATA JEDNOTLIVÝCH SOUTĚŽÍ BUDOU:

MAKE-UP MERCENARYDiamond shape make-up (líčení na rychlost // makeup for speed)

Tak jako diamant dokáže ze světla vykouzlit elegantní záři, nechte se inspirovat diamanty a krystaly. Tvar diamantu je přímočarý, jednoduchý, ale zároveň honosný a elegantní.

► MAKE-UP FIGHTER: Beauty and beast make-up (korektivní make-up a líčení dle zadání // corrective make-up and make-up according to specification)

V srdci ďábel, v duši romance. Netvor nebo kráska, podobně jako Jekyll a Hyde v sobě skrývají dobro i zlo, a tvář - její tvar, mimika a prokreslení jednotlivých částí, nás může inspirovat, zastrašit nebo přitahovat.

►? ? ? = MAKE-UP WARRIOR: Emotional make-up (improvizace na téma, které se odtajní 15 minut před začátkem soutěže // improvisation on a theme that is disclosed by 15 minutes before the start of the competition) - POSITIVE x NEGATIVE

Nálada a emoce jsou průvodcem lidské komunikace, obličej dokáže vykreslit a vyjádřit vše od radosti až po smutek. A stačí jen malá změna makeupu, která podtrhne právě aktuální pocity.


► Battle of FACES
:
 Drag Queen (kreativní tvorba make-upu a celkového vzhledu na zadané téma // creative design makeup and overall appearance on a given topic)
Přehnaná iluze ženství či kýče líčení přináší svět zábavy, která právě svým předimenzovaným makeupem, předkládá zcela nové osobnosti a je jedno zda se pod vrstvou líčidel skrývá muž či žena. Makeup jako doplněk kostýmu či jeho hlavní část.


► Battle of SFX:
 SFX death illusion (maskérská tvorba masky dle zadání // make-up creation mask according to assignment)

Ať jde o zombie nebo mrtvolu pro vyšetřování, vždy je potřeba využít speciálních a efektů a vyvolat iluzi smrti. Může být groteskní, realistická nebo přehnaná, ale vždy ji bude obklopovat stín a děs.


► UV LIGHT destroyerLight illusion (tvorba kreativního ÚV paintingu dle zadání // creating style clothes according to assignment)

Mezi světlem a tmou je jen hra stínů podporující naši fantazii. Jako v černém divadle, i zde hraje hlavní roli světlo a jeho iluzorní svět. I to, co by v běžném nasvícení vypadalo jako obyčejný předmět, se pod černým světlem promění a žije vlastním životem.


► Battle of LOOK: Chameleon illusion (tvorba stylu oblečení dle zadání // creating style clothes according to assignment)

Jako se chameleon maskuje ve svém prostředí nebo dle své nálady z něj naopak vystupuje, tak je možné hrou s tvary a barvami vytvořit přechodný stav splynutí či křiklavého odlišení.


► HAIR CRUSADER: Geometrical illusion (tvorba hair stylu dle zadání // creating hair style according to assignment)

Co má společného Lady Gaga a baroko? Některé účesy a příčesky natolik splývají, že působí jako živoucí organismus, avšak s pravidelnými tvary a jasně definovaným prostorem. Propletení všech možností pak vytváří iluze, které lidské oko téměř nevnímá nebo ho naopak vtáhnou do své hry.


► Battle of BODIESOptical illusion (kreativní tvorba bodypaintingu a celkového vzhledu na zadané téma // bodypainting creative design and overall appearance on a given topic)
Úžasný svět optických iluzí přenesený na lidské tělo, jenž dává oku a mysli možnost nechat se unášet, hrát si s představivostí a neskutečností, kterou tyto klamy vytvářejí.


► FACE CHAMPION: Mini fairy tale illusion (facepaiting dle zadání // face painting according to specification)

Ta nejmenší plocha pro vyvolání co největší iluze, kterou pohádky, se svým dobrým koncem jsou. I ten nejmenší detail Vás provede světem fantazijních příběhů a přenese Vás, tak jako Alenku, do říše za zrcadlem. Zrcadlem, kterým je lidské oko.


Více informací naleznete
ZDE

Pořadatelem soutěží je PEI - ACADEMY ve spolupráci s Incheba Expo Praha spol. s r.o.

zdroj: www.world-makeup-wars.com

text: PEI TEAM   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/28/1526459080IB_banner_1920x1024px.jpg0 0
89