logo

INTERBEAUTY PRAGUE

Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu

9. - 10. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Interbeauty Prague Archiv aktualit Veronika Spurná na veletrhu!


 

Aktualita

Veronika Spurná na veletrhu!

17. 10. 2017
 
 

Podzimní veletrh Interbeauty Prague v pátek 20. října navštíví i 5.nejlepší Youtuberka v ČR Veronika Spurná,  vyhlášená na "Czech Blog Awards" 2016. Zpěv studovala i pod vedením Lindy Finkové.

Autogramiáda Veroniky Spurné proběhne na stánku N-Medical v Pravém křídle č. 95, jejichž značku doporučuje. A to v pátek od 11. do 12hod. a od 14. do 15hod.

Navíc po celou dobu konání veletrhu bude na stánku možnost absolvovat analýzu pleti zdarma pro všechny věkové kategorie.

Hyaluron N-Medical představuje zcela nové a revoluční doplnění běžně dostupné a používané terapie. V kosmetice, dermatologii a estetické medicíně doplňuje terapii systémem after care. Mnoho žen i mužů se nechá ošetřit, od masáže obličeje až po korektivně dermatologické zákroky. Často používají krémy nebo séra různých značek, což je zcela správné, ale ne úplné. Krémy, masti, séra a všechny produkty, které se nanášení, mažou či aplikují na pokožku a kůži proniknou jen velmi málo do hloubky. Hyaluron N-Medical proniká zevnitř ven (říká se tomu směrem inside-out). Tím dokáže 100% doplnit výše zmiňované zákroky a má i mnohé další pozitivní účinky.
Jedná se o český výrobek, který je vyroben tak, že obsahuje více druhů kyseliny hyaluronové a tím zajistí 100% vstřebávání. Vazbou na plazmatické proteiny se dostává do většiny buněk lidského těla, kam se krém, mast, nebo sérum nikdy nedostane. Jeho účinnost je taková, že je doporučen i odbornou lékařskou společností (Česká Společnost minimálně invazivní Estetické Gynekologie).

O jeho dalších účincích se můžete dočíst na webových stránkách www.13 drops.eu.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/28/1526459080IB_banner_1920x1024px.jpg0 0
89