logo

INTERBEAUTY PRAGUE

Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu

15. - 16. 3. 2019


 
   

O veletrhu

INCA COLLAGEN, TAJEMSTVÍ KRÁSY A ZDRAVÍ

11. 10. 2018
 

Během studených měsíců roku jsme si zvykli užívat různé vitamíny a doplňky výživy. Ale i když jsme zdraví, pozorujeme na sobě nedostatky, které nás trápí.

 

Kolagen si tělo vytváří samo. Věděli jste, že tvoří až 70% všech bílkovin kůže? Bohužel, od 25. roku začíná v těle ubývat a kolem čtyřicítky se netvoří skoro vůbec. Tvorbu kolagenu negativně ovlivňuje i stres, málo spánku, špatná životospráva, nebo nedostatek slunce, které nám chybí právě v zimě.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU KOLAGENU

Jeho nedostatek můžeme doslova pozorovat v zrcadle. Prozrazuje ho ochablá kůže, vrásky, slabé nehty, lámající se řídnoucí vlasy, ale také bolesti pohybové soustavy. Pokud se u vás projevují alespoň dva z těchto příznaků, je vysoce pravděpodobné, že vaše tělo volá po kolagenu. Během podzimu a zimy jsou navíc vlasy, nehty, i pleť namáhané častým střídáním teplot, chladném, nedostatkem slunečních paprsků, ale i méně kvalitní stravou. Pleť je dehydratovaná a zarudlá, vlasy suché s roztřepenými konečky a zkřehlé prsty v rukavicích zase nepřejí zdravě vypadajícím nehtům. Úbytek kolagenu má velký vliv na to, jak zdravě vypadáme a jak se cítíme.

V JAKÉ FORMĚ HO UŽÍVAT?

Nejlepší je dodat jej tělu zevnitř, ideálně v takové formě, která je mu nejbližší. Vyzkoušejte Inca Collagen, který je Bio-Aktivní, díky čemuž je nejvíce podobný lidskému kolagenu a naše tělo s ním dokáže pracovat jako s vlastním. Obsahuje 100% čistý mořský kolagen bez přísad typu I., II., III., V jedné dávce až 3 000 mg. Navíc je hydrolyzovaný ve formě prášku, který jednoduše rozpustíte ve vodě a vypijete. Už po měsíci užívání lze pozorovat první výsledky. Důležité je uvědomit si, že kolagen má jednu výjimečnou vlastnost – putuje přesně tam, kde si ho tělo ptá nejvíce.


Více informací naleznete na www.incacollagen.cz

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/28/1544604998IB_banner_1920x1024px.jpg0 0
89